Logo

BMW X3 2004 3.0 d 205hp

Број на оглас: 2849590 | Објавен на: 10.10.2019, 09:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: X 3

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава BMW X3 2004 3.0 d 205hp.
Tel. 078/32-32-78

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  Христијан

Потврден огласувач