1 / 1
OVLASTEN SUDSKI PREVEDUVAC ZA ANGLISKI JAZIK - PREVOD
250 МКД
Цената не е фиксна
25.01.2021 11:28

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Kvaliteten, navremen i profesionalen prevod od ovlasten sudski preveduvac so dolgogodisno iskustvo, od angliski na makedonski jazik i od makedonski na angliski jazik, na sekakov vid dokumenti i strucna literatura od site oblasti. Cena za sudski prevod - 250 denari po stranica (dobivate dva primeroka od zavereniot prevod). Za pogolem broj stranici postoi moznost za dogovor na cenata. Telefon za kontakt 077/973-765 - Olga

Квалитетен, навремен и професионален превод од овластен судски преведувач со долгогодишно искуство, од англиски на македонски јазик и од македонски на англиски јазик на секаков вид документи и стручна литература од сите области. Цена за судски превод - 250 денари по страница (добивате два примерока од заверениот превод). За поголем број страници постои можност за договор на цената. Телефон за контакт 077/973-765 - Олга

Prevodi, ovlasten sudski prevod, postojan sudski preveduvac Преводи, овластен судски превод, постојан судски преведувач

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Преводи на текстови - Лектура

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078210830
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам