1 / 2
PLASTIKI ZA YAMAHA YZ250F 2010÷2013
19 €
01.12.2022 19:56

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Prodavam plastiki za yamaha yz250f od 2010÷2013godina
1.Stranicni predni set 2 - 30e
2..Stranicni zadni set 2 - 20e
Prednite se novi neotvoreni, zadnite stranicni se polovni no ne se osteteni,puknati ili slicno

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Се продава од:

OLI
Потврден огласувач
070395259
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам