1 / 1
Пишување, лекторирање...
50 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.08.2022 11:22

Скопје Центар / Скопје

Дипломирана македонистка со Лиценца за лектор по македонски јазик.
Лекторирам секаков вид текстови на македонски јазик.
Цена по договор.
Ве молам контактирајте ме на 076/58-78-50 или на е-пошта, во секое време. (jpetrovska90@gmail.com)

Категорија: Услуги, Сервисери / Образование, Едукација / Останато

Се продава од:

Јасмина
Потврден огласувач
076587850
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам