1 / 1
Соларна ЛЕД светилка (Solarna LED sijalica)
490 МКД
28.06.2022 18:58

Теарце / Тетово

Состојба на предмет
Нов

ЛЕД светилка со соларен фотоволтаичен панел и многу моќен рефлектор. Преку соларниот панел рефлекторот се полни за неколку часа на сонце и континуирано може да свети над 8 часа. ЛЕД светилката свети со јачина од 130 лумени.
ЛЕД светилката е идеална за викендици, гаражи, летниковци, подрумски простории, за во кола. За 4-5 месеци ги враќа парите вложени во неа.
ЦЕНА - 490 денари
Достава до дома 100 денари

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Kontrec
Потврден огласувач
075648310
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам