1 / 6
Autoradia so usb...sd.karticka..aux..i radio
1.200 МКД
03.11.2022 15:37

Струга / Струга

Radiata se novi...po 1200 den.so univerzallni xhekoi...odgovarat ne site koli.rabotat perfektno.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

nasi
Потврден огласувач
070470724 078493944
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам