1 / 6
Led Reklami Edno Mesto Extra Ceni
99 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.04.2022 04:46

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Taa e idealna za biznisi koi sakaat da sozdadat vlijanie na klientot, bidejḱi osvetluvanjeto na LED svetilki e mnogu jasno i vo ovoj tip na reklami možeme da sozdademe animacii. LED svetilki imaat dolg životen vek, svetlo i moḱno osvetluvanje i niski trošoci za struja.

Категорија: Продавници, Трговија / Салони за мебел

Се продава од:

TERRA LED
Tetovo
Потврден огласувач
070602549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам