1 / 1
giro doner so elektro motor
110 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.03.2020 07:15

Кичево

giro doner so elektro motor ispraven vo rabotna sostojba moze da se vidi proba vo sekoe vreme za poveke info na telefon

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава / Можна е замена од:

Jahja phone
Marsal Tito. 305
Потврден огласувач
072530777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам