1 / 5
Продавам нов неотпакуван ТАРКЕТ Танго OAK BRIGHT
4.000 МКД
28.03.2022 10:10

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Нов неотпакуван таркет Танго OAK BRIGHT (светол даб).
вкупно два пакета, заедно се 2.4 метри квадратни. во прилог е и фактурата, купен е 2900 ден за 1 метар квадратен.

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Srgjan
Потврден огласувач
070341239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам