1 / 6
NIKE original patiki br 37.5
1.600 МКД
01.06.2021 21:23

Битола / Битола

Tип на обувки:

Патики

Големина:

37

Боја:

Други

patikite se bukvalno novi. original kozni mn kvalitetni i udobni. Prakjam po kargo

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

obuvki
Потврден огласувач
075628350
Испрати Е-маил до огласувачот

REEBOK ORIGINAL PATIKI BR 39

1600 МКД

SALOMON ORIGINAL PATIKI BR 37

0 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам