1 / 2
Плацеви - Караорман
50 €
16.08.2022 12:22

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

1192 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продаваат плацеви во месността караорман, со маркици за градење со површина од 1192 м2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Душко
Потврден огласувач
078218010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам