1 / 6
SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR NA ODLICNA LOKACIJA
1 €
16.08.2021 15:25

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

600 m²

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR NA ODLICNA LOKACIJA NA REGIONALEN PAT KOCANI VINICA BEROVO POVRSINA 2 SPRATA OD PO 600M2 SO GOLEM PARKING PLAC .

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се изнајмува од: Претпријатие

Pek-Trans Dooel
Потврден огласувач
070213282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам