1 / 5
PRODAVAM GENERATOR ZA STRUJA-AGREGAT
250.000 МКД
Цената не е фиксна
05.12.2018 18:55

Виница / Виница

Prodavam TROFAZEN agregat za proizvodstvo na struja koj raboti na Dizel Gorivo so jacina od 30 kw i 4-takten motor...
Poveke Inf.na: 070 518 222-Borce Ristov

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
070518222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам