1 / 2
ПЛАЦ ЗА ГРАДБА СО А2 МАРКИЦА ЗА ИНВЕСТИТОРИ
310.000 €
07.05.2020 11:31

Карпош / Скопје

Квадратура:

400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Ш.419.Се продава плац карши ртс во Крњево со А2 маркица бруто 194м2 вкупно развиена површина 1372м2, H=19, П+5+Поткровје. И плац на влез на Автокоманда 6300м2 за бензинска пумпа Цена 160еур м2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

URBAN EXCLUSIVE1
Потврден огласувач
078/217-300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам