1 / 12
Profesionalno krsenje, secenje i busenje beton
По Договор
24.01.2023 09:53

Скопје Центар / Скопје

Фирмата Адитон ДООЕЛ- Скопје постои на македонскиот пазар веќе 20 години. Главните дејности кои ги работиме се: кршење со хилти секаков тип бетон,дијамантско сечење на армиран бетон со дебелина до 53cm, бушење на кружни отвори со круни,отвори со дијамантски круни, отварање врати, сечење на плочи, ѕидови, носачи, столбови, сечење на асфалт и друго.

Техничка опременост:

Адитон е целосно опремена со современи машини и хилти за извршување на работните задачи од својата област а процесот на работа се базира на стандарди кои овозможуваат брзо и навремено извршување на работата.

Клиенти

Работиме брзо и ефикасно за што можат да ни потврдат многуте задоволни клиенти меѓу кои:
City Mall,
Ramstore Mall,
Институт за земјотресно инженерство и инженерска сеизмологија ИЗИС,
Металски завод - Тито,
Скопска железара,
ОХИС,
ГТЦ Скопје,
ТЦ Беверли Хилс – Скопје,
Киро Дандаро ( Битола ),
Гиго трејд,
Мида-моторс,
хотел Континентал,
ТЦ-Палма мол- Тетово,
Руска амбасада,
Британска амбасада,
Фламинго (Гевгелија)
и др.....


Facebook: https://www.facebook.com/ADITON.SKOPJE/
Web: http://aditon.mk/

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
075387320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам