1 / 1
Se prodava Peugeot 308
1 €
Цената е фиксна
06.03.2022 09:21

Неготино / Неготино

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava na delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Oglas
Потврден огласувач
075421071
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам