Logo

gumi 175

Број на оглас: 2862567 | Објавен на: 01.11.2019, 12:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat malku koristeni
dve gumi 175/70 R13 so bandazi i
tri gumi 175/65 R14 bez bandazi

cena po dogovor

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 s

Потврден огласувач