1 / 5
SE IZDAVAAT APRATMANI NA PRVI RED
По Договор
26.08.2021 18:56

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

1111 m²

Спрат:

1

Греење:

Друго

Se izdavaat apartmani vo Star Dojran na prviot red. So prekrasen pogled kon ezeroto.

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

vasko
Потврден огласувач
071397184
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам