1 / 12
SE PRODAVA VIKEND KUKA NA KOZUV-SMRDLIVA VODA
1 €
Цената не е фиксна
27.08.2022 23:52

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

5

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

2000 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2008

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

SMRDLIVA VODA KOZUV-GEVGELIJA

SE PRODAVA VIKEND KUKA NA KOZUV-SMRDLIVA VODA,NA SAMO 25KM OD GEVGELIJA.
FULL NAMESTENA SO MEBEL PO PORACKA

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Mite
Потврден огласувач
071251484
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам