1 / 4
Passat 1.8T na delovi
По Договор
12.11.2022 10:11

Битола / Битола

Delovi za passat, motor menjac vo odlicna sostojba, turbo, lamela i potisna odlicni, prednica, zadnica ima se

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078451968
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам