1 / 7
Се продава Рено Еспејс
1 €
18.10.2018 18:53

Берово / Берово

Марка:

Renault

Модел:

Espace

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2019

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Со комплет 7 седишта

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ajtovski Zoran
Потврден огласувач
+38978313518
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам