Logo

Prodavam aluminski bandazi f108

Број на оглас: 2864990 | Објавен на: 01.01.2020, 20:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: B4

Tип на делови: Останато

Цена: 120 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bandazi f108 za audi pezo citroen 15 i 14 Viki

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Dragi Ilijev

Потврден огласувач