1 / 12
Profesioanalna izrabotka na Kujni - Cinar Mebel-Vrapciste
1 €
25.06.2022 00:22

Врапчиште / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Profesionalna izrabotka na:

- KUJNI
- KOMODI
- PLAKARI (VGRADNI SO LIZGACKI VRATI)
- DETSKI SOBI

-3D PROEKCIJA
- Facebook /cinarmebell
-Tel za Kontakt : 070626445 / 071693973
-Gmail : cinarmebel@gmail.com

Категорија: Продавници, Трговија / Салони за мебел

Се продава / Можна е замена од:

Selcuk Cinar Mebel
Vrapcishte bb 1238
Потврден огласувач
070790255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам