1 / 5
TAM 75-patnicko
1.300 €
18.01.2019 16:58

Виница / Виница

Kombeto e ispravno vo odlicna sostojba so 6 glanc novi gumi i ekstra dobar motor pojacano e i na predni i na zadni federi moze da se vidi vo sekoe vreme 075 421 288

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

goran
S.BLATEC
Потврден огласувач
075421288
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам