Logo

Prodavam Daihatsu Sirion

Број на оглас: 2866090 | Објавен на: 18.02.2020, 09:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daihatsu

Модел: Sirion

Година: 2007

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 45000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Цена: 3.300 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam Daihatsu Sirion 1.0 odlicno za gratsko vozenje so minimalna potroshuvacka 5-6l vo grad, klima, centralno, abs, elektrika na stakla, cd, atestiran plin, odlicno socuvano..Registrirano do 11.2020 so atest za folii... Moze i zamena
TELEFON 078354593

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Mile

Потврден огласувач