1 / 1
SE IZDAVA - JEPET ME QIRA
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.06.2020 11:23

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

85 m²

Греење:

Централно

Jepet me qira Lokal 85 m2 + podrum prej 11 m2 në afërsi te stacionit te autobuseve dhe rruges belicica në Gostivar, Lokali është i kompletuar ka 2 wc, nxemje qendrore etj. Për momentin lokali është me qira. Çmimi sipas marveshjes, të interesuarit mund te paraqiten në viber 0041 76 422 29 28
Se izdava lokal od 85m2 vo blizina na avtobuskata stanica i ulica belicica. Lokalot e celosno ureden i ima dve wc. Za poveke info javete se na sledniot br na viber 0041 76 422 29 28

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

luli
balindolska 107
Потврден огласувач
078432553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам