1 / 2
AIWA AV-NW30EZ so aktiven wufer Pioneer i za. Akai DV-R2110s
14.990 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.10.2019 10:36

Охрид / Охрид

Se prodava poloven dobro socuvan i malku koristen audio/video system AIWA model AV-NW30EZ saraund 5.1 so zvucnici Akai DV-R2110 ST sila max 30 W/8 Obama I aktiven wufer Pioneer sila 150 W cena za kompletot e 250€.
GRATIS kompjuter Gateway americki so opticki izlez za pustanje na snimena muzika od hardisc, CD ili DVD.
Moze zamena so kompjuter so minimum i5 processor bez monitor.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
070232643
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам