1 / 1
Antminer D3
100 €
Цената е фиксна
30.05.2023 11:17

Аеродром / Скопје

Koristen od sredinata na dekemvri '17 do krajot na mart '18.
Vo komplet so 1800W PSU
Cena 100 EUR

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Emil
Потврден огласувач
070367756
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам