1 / 10
Se izdava kompletno namesten renoviran stan
280 €
Цената не е фиксна
22.08.2022 14:35

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

84 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

85

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Dzon kenedi

Se izdava stan na ul.Dzon Kenedi sproti ucilisteto Cvetan Dimov.Ima komotna dnevna soba, trepezarija so kujna,spalna,detcka soba,banja,pomosno wc i ostava.Stanot e kompletno opremen I spremen za ziveenje. CENA 280 evra

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

zoran
Потврден огласувач
075 530 286
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам