1 / 1
PLAC NA GLAVNIOT PAT BITOLA - GRCIJA
По Договор
02.08.2022 19:06

Битола / Битола

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

- Se izdava plac - gradeznata parcela se naoga na glavniot magistralen pat Bitola - Grcija, mesto vikano ( Bukovski most, Kravarski pat) do bis auto, vo blizina na Terminalot. Pristapot na parcelata e od glavniot pat. Placot e pogoden za poveke nameni.Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

EURO KREATIVA INZINERING
Потврден огласувач
075633882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам