1 / 12
TRASPORT utovar,istovar so kran digalka i kiper 070-976-418
По Договор
14.11.2022 12:52

Гази Баба / Скопје

Transport so kran i kiper niz cela makedonija
Montiranje na reklami bilbordi nastresnici
prevoz na bekaton, tampon,pesok i sekakov vid na matrija
plakanjeto moze na faktura
tel za kontakt
070-543 356
070-976-418

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
070976418
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам