1 / 4
Dip.Mas.Inzinjer so site ovlastuvanje-licenci
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.05.2022 16:04

Гази Баба / Скопје

Категорија:

Машинство

Пол:

Машко

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Dip.Mas.Inzinjer so site ovlastuvanje-licenci od masinstvo,
A-za proektiranje
A-za nadzor
A-za izvedba
+ Sertifikat za rabota vo opasni eksplozivni zoni
Nudam i baram sorabotka od bilo koj vid- delumno ili celosno
075254367

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
075254367
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам