Logo

Asus K53SD CPU I7 2 GEN, GRAFICKA GT610M/2G,SOCUVAN

Број на оглас: 2869351 | Објавен на: 12.07.2019, 17:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: ASUS

Xaрд диск HDD: 500 GB

РАМ Меморија: 8 GB

Модел на процесор: Intel Core i7

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 17.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


MNOGU MALCE RABOTEN,NIKOGAS IGRA NE E IGRAN.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 asus

Потврден огласувач