1 / 4
Prevoz na roba
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 11:02

Битола / Битола

Najgolem gabarit pogodno za selidbi i prevoz na sekakov vid na roba
Rabotime niz cela Makedonija

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Возила за изнајмување

Се продава од:

Petar Buzevski
Kliment Ohridski, 70
Потврден огласувач
076203063
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам