1 / 4
Sharp EL 520V Дигитрон
500 МКД
Цената не е фиксна
08.11.2021 13:57

Струмица / Струмица

Дигитронот е користен 1 год. и е во одлична состојба. Купен на цена од 2800ден.

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски материјали

Се продава од:

galleria
Потврден огласувач
077625294
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам