1 / 10
muzicka oprema i osvetluvanje
1 €
Цената не е фиксна
12.05.2020 23:34

Прилеп / Прилеп

oprema za osvetluvanje i ozvucuvanje,mikseti,stalki,kabli,reflektori,dim masina,mikrofoni,kabli.informacii na tel. 070 731 161 VLADO

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Осветлување Ефекти

Се продава од:

filiptaleski@yahoo.com
Потврден огласувач
076200976
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам