1 / 8
Кожни ташни (цена по договор)
990 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.03.2022 13:48

Карпош / Скопје

Некористени кожни ташни, идеални за носење документи, папки итн... за адвокати, приправници и слични професии.

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Останато

Се продава од:

Z
Потврден огласувач
071289611
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам