Sezonska rabota vo Dojran-ugostitrlstvo
По Договор
11.07.2020 12:08

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Pica restoran vo Dojran bara kelneri.
Odlicni uslovi, smestuvanje obezbedeno!
Kontakt telefon: 078280670

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
078680007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам