1 / 3
Se prodava kuka vo Basino selo
22.222 €
Цената не е фиксна
01.09.2018 18:14

Велес / Велес

Број на соби:

3

Квадратура:

130 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

350 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1980

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Basino selo

Se prodava kuka na 2sprata po 65m2 (130m2) so dvor 350m2

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

kire
Потврден огласувач
071647266
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам