1 / 5
Bluzon / Bluzoni/ Pcelarska kapa/ Skafander
550 МКД
25.11.2021 07:49

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Pcelarska zastitna oprema - Bluzoni:
- Osnoven model - 550 den
- Lenen model - 600 den.
- Turski bluzoni - 800 den.
- Keper - 750 den.
- Zastitni rakavici zolti - 180 den.
- Zastitni rakavici skaj - 200 den.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Работна облека / Останато

Се продава од:

Naum
Потврден огласувач
070247694
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам