1 / 4
MaestraL 9 Gumen Camec 2 broja
220 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.07.2020 15:43

Пробиштип

Se prodavaat 2 gumeni camci

MaestraL 9 so NOVI DASKI

Edniot e prodaden

za poveke info na tel. 071/355-085 Strasho

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Гумени бродови

Се продава од:

Strasho
Потврден огласувач
078961580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам