1 / 12
NAOCARI ZA SKII MOTOR VELOSIPED + RAKAVICI + STITNICI
600 МКД
Цената е фиксна
19.09.2022 10:30

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Нови наочари, со еластична рамка од поликарбонат која перфектно се спојува со лицето, и систем за вентилација. Можи да се користат при возење на мотор, велосипед, скијање, планинарење и сл. Освен дирекно на глава можи да се постават и преку сите типови на кациги. Отпорност на удар и 100% UVA/UVB заштита. Ширина 19cm Висина 9cm.

Достапни во 5 различни бои:
- Жолти
- Повеќебојни (Виножито)
- Безбојни
- Гриави
- Кафеави

Друга опрема:
- Штитници
www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=1941048
- Ракавици
www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=1825766

ВРШИМЕ ДОСТАВА ПРЕКУ КАРГО НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА!

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075812864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам