1 / 1
novi micro usb cenector za tablet,mobilet... micro usb
150 МКД
26.08.2020 17:00

Аеродром / Скопје

micro usb conector za tablet mobilen i drugu uredi sto koristat micro usb konektor

cena:150den

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / USB Производи и Мемориски Картички

Се продава од:

teh
Потврден огласувач
075836159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам