1 / 1
hp/compaq nov polnac
900 МКД
29.06.2022 22:01

Скопје Центар / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

6 GB

Модел на процесор:

Intel Celeron

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

hp//compaq nov polnac originalen

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

dal
Потврден огласувач
075839551
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам