1 / 6
Iznajmuvame Dvosoben Stan - Apartman
1 €
Цената не е фиксна
11.12.2022 08:48

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2010

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Dimitar Vlahov 57A Ohrid

Iznajmuvame na turisti novi i luksuzno opremeni stanovi vo centarot na Ohrid na samo 80m od ezeroto. Dnevni boravak, spalna, kujna, trpezarija, balkon, internet, klima, kablovska televizija, ves masina,besplatni parking i tn.
Tel. 075 665426 076501103 Milutin

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Hadzi Milutin
Потврден огласувач
075665426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам