Logo

IZDAVAM APARTMAN 55m2 VO OHRID

Број на оглас: 2876109 | Објавен на: 05.09.2019, 18:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 55 m²

Греење: Нема

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југоисток

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


IZDAVAM APARTMAN ZA TURISTI 55m2 VO OHRID SPALNA DNEVNA KUJANA KUPATILO KABLOVSKA WF 2 TERASI MOB 072606175

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач