1 / 6
APARTMAN ZA TURISTI 55m2
1 €
17.08.2022 16:52

Охрид / Охрид

Квадратура:

55 m²

Греење:

Нема

IZDAVAM APARTMAN ZA TURISTI VO OHRID 55m2 KUJNA DNEVNA SPALNA KUPATILO 2 TERASI KABLOVSKA WF MOB 072606175

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Dragan
Потврден огласувач
072606175
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам