1 / 1
Elektricar
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.05.2022 07:50

Битола / Битола

Izvedba na elektricna instalacija, odstranuvanje na defekti, montaza na zastitni FID sklopki, zamena na spratni tabli i drugi elektricarski uslugi.
Zlatko 076/889-578

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
076889578
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам