Fujitsu-Siemens originalen polnac 20v\V 4.5A
1.400 МКД
29.06.2022 22:01

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Fujitsu-Siemens

Xaрд диск HDD:

< 60 GB

РАМ Меморија:

До 1 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

17 инчи и поголеми

Fujitsu-Siemens originalen polnac 20v\V 4.5A

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

dal
Потврден огласувач
075839551
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам