1 / 1
продавам џип ауди q5
1 €
06.10.2020 14:00

Градско / Велес

Марка:

Audi

Модел:

Q 5

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2019

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

audito e dobro socuvano i odrzavano

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
071213815
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам